Szczenięta

Prezentujemy tu aktualnie dostępne szczenięta teriera brazylijskiego. Jeżeli szukasz psa tej brazylijskiej rasy, zapoznaj się z informacjami o maluchach dostępnych do rezerwacji/sprzedaży oraz z informacjami na dole strony o ogólnych zasadach sprzedaży szczeniąt z naszej hodowli.


Z miotu “L” urodzonego 18.04.2019r. posiadamy dostępną sunię tricolor brown, ogon krótki. Rodzice: AMAZING BOY From Jardim Imbiu x TOO MUCH HAPPINESS From Jardim Imbiu.

Szczenię jest gotowe do wydania. Jest po przeglądzie miotu w ZKwP, posiada metrykę oraz książeczkę zdrowia, jest znakowane i szczepione, zostanie wyposażone w wyprawkę, a z nabywcą zostanie spisana umowa.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.


Informacje ogólne na temat sprzedaży terierów brazylijskich z naszej hodowli:

Szczenięta teriera brazylijskiego urodzone w naszej hodowli są psami w 100% rasowymi, a co za tym idzie posiadają rodowody ZKwP (FCI). W związku z tym zachowują wszystkie typowe cechy rasy, tak anatomiczne jak i charakterologiczne. Ich typowy wygląd i temperament teriera nie jest dziełem przypadku ale selekcji hodowlanej prowadzonej od wielu lat w ojczyźnie rasy – Brazylii.
Szczenię opuszcza naszą hodowlę po przeglądzie miotu ZKwP oraz po ukończeniu min. 7/8 tyg. życia. Ponadto jest szczepione i odrobaczone stosownie do swojego wieku, znakowane mikrochipem, posiada metrykę/rodowód oraz książeczkę zdrowia. Dodatkowo wyposażmy malucha w wyprawkę, a z nabywcą spisujemy umowę.
Metryka (rodowód) nie jest zobowiązaniem dla nowego właściciela do brania udziału w wystawach czy do prowadzenia hodowli. Zaświadcza ona o pochodzeniu psa.
Dla “naszych” terierów brazylijskich szukamy kochających i odpowiedzialnych domów, bo nie ma nic ważniejszego dla psa jak właściciel świadomy obowiązku związanego z przybyciem nowego czworonoga do domu. Ze świadomością wiąże się dobra opieka i cierpliwość wobec psa i jego potrzeb tych związanych z rasą jak i tych związanych z wiekiem.

Rezerwacja:
Szczegóły rezerwacji wybranego szczenięcia zawsze są ustalane indywidualnie z przyszłym nabywcą. Hodowca ma prawo odmówić sprzedaży szczenięcia.
Rezerwacja jest potwierdzona zadatkiem, który jest bezzwrotny. Nie prowadzimy rezerwacji na tzw. słowo.

Z osobami, które czekają na szczenię od nas, jesteśmy w kontakcie przez cały czas odchowu szczeniąt, aż do momentu wydania malca do nowego domu.
Po tym czasie to my wyczekujemy każdej informacji od nowych właścicieli, którzy nierzadko chcą dzielić się z nami radością z posiadanego teriera.

Wyjątki, kiedy czas oczekiwania na szczenię może się wydłużyć to m.in.:
– jeżeli zaistnieją powody dla których nie dojdzie do planowanego krycia suki
– jeżeli krycie okaże się tzw. puste
– jeżeli nie urodzi się w miocie oczekiwane szczenię (np. płeć, umaszczenie)
– jeżeli urodzi się mało liczny miot.

Ceny szczeniąt są różne i zależne od konkretnego osobnika i dodatkowych czynników m.in.: sprzedaż za granicę, umaszczenie, przeznaczenie szczenięcia.
Nie sprzedajemy psów do hodowli niezrzeszonych w FCI, handlarzom psów czy pośrednikom.

Zanim zdecydujesz się na psa tej rasy upewnij się, że szukasz właśnie teriera brazylijskiego. Zakup psa to zobowiązanie na wiele lat.