Opole CACIB i Klubowa Wystawa Terierów- 22. i 23.04.2017

Wystawa Międzynarodowa CACIB:

W sukach w klasie pośredniej pokazaliśmy TOO MUCH HAPPINESS From Jardim Imbui. Od sędziny otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, CWC, CACIB, Najlepszą Dorosłą Sukę oraz BOS. To już jej drugi zdobyty wniosek na CH.PL. 🙂
AMAZING BOY From Jardim Imbui kolejny raz pokazał się w klasie młodzieży i tym razem również nas nie rozczarował. Otrzymał lokatę 1 z oceną doskonałą, Zwycięzcę Młodzieży, Najlepszego Juniora (BOBJ) oraz Zwycięzcę Rasy (BOB).

Rasę oceniała sędzina Dorota Witkowska.

Wystawa Klubowa:

TOO MUCH HAPPINESS From Jardim Imbui w klasie otwartej otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 1, CWC, Zwycięzcę Klubu 2017 i Zwycięzcę Płci Przeciwnej (BOS).
Jesteśmy z niej szalenie dumni 😀
AMAZING BOY From Jardim Imbui w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonałą z lokatą 1, Młodzieżowego Zwycięzcę Klubu 2017, Najlepszego Juniora, Zwycięzcę Rasy (BOB). Dostał na karcie oceny również bardzo obszerny i bardzo dobry opis. AMAZING BOY tym akcentem ukończył MŁ.CH.PL!

Sędzia: Małgorzata Supronowicz

Był to niezwykle owocny weekend. Choć zmęczeni, to do domu wróciliśmy niezmiernie zadowoleni z osiągnięć naszych terierów brazylijskich.
Niestety tylko fotograf nam zbytnio nie dopisał 😉